Cookies

Webové stránky společnosti Stora Enso využívají soubory cookies s cílem poskytnutí co nejlepšího komfortu pro uživatele. Používáním stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Nastavení vašeho prohlížeče můžete kdykoliv změnit. Další informace o cookies najdete v našich osobních údajích a souborech týkajících se politiky cookies.

Náš prodejní tým

 

Countries: Central Europe and Overseas, Norway

Name: Bernd Troppmann

Phone: +43 7412 53033 4672

E-Mail: bernd.troppmann@storaenso.com

 

 

 

Stora Enso CLT - Rudolf Stefan

 

Countries: Austria, Hungary

Name: Stefan Rudolf

Phone: +43 1 546 55 1020

E-Mail: stefan.rudolf@storaenso.com

 

 

 

Stora Enso CLT - Wölfl Hubert

 

Countries: Italy, Slovenia, Balkan Countries

Name: Hubert Wölfl

Phone: +43 4350 2301 3218

E-Mail: hubert.woelfl@storaenso.com

 

 

 

Stora Enso CLT - Dufek Pavel

    

Countries: Czech Republic, Slovakia, Bulgaria, Romania

Name: Pavel Dufek

Phone: +420 724 110 162

E-Mail: pavel.dufek@storaenso.com

 

 

 

    

Countries: Germany-South, Switzerland

Name: Jochen Roth

Phone: +49 173 7006 852

E-Mail: jochen.roth@storaenso.com

 

 

 

Stora Enso CLT - Müller Markus

    

Countries: Germany-North

Name: Markus Müller

Phone: +49 4133 4045 732

E-Mail: markus.mueller@storaenso.com

 

 

 

 

Countries: United Kingdom, Ireland

Name: Harvey Walker

Phone: +44 7825 315233

E-Mail: harvey.walker@storaenso.com 

 

 

 

Stora Enso CLT   

Countries: Sweden

Name: Martin Roth

Phone: +46 702613737

E-Mail: martin.b.roth@storaenso.com

 

 

 

  

Countries: Benelux, Iberia

Name: Aubin Balcerzak

Phone: +31 683150546

E-Mail: aubin.balcerzak@storaenso.com